W pustyni i w puszczy

Rozmowy o produktach osadzonych w świecie Wolsunga.
Awatar użytkownika
Łukasz
Bohater

W pustyni i w puszczy

Postautor: Łukasz » 2010-09-10, 23:34

Najnowszy dodatek:
wpipOkladka (Small).jpg
    Autorem ilustracji jest Mateusz Stanisławski.
W pustyni i w puszczy to dodatek dla nieustraszonych odkrywców i śmiałych podróżników. Nie może więc zabraknąć w nim wielkich niewiadomych i prawdziwych tajemnic. Tak więc spodziewać się można, że w tym dodatku znajdą się między innymi:
  • opisy wielu miejsc z niezbadanych kontynentów, m. in. Dekan, Khemre, Shang In, dżungle Amacunu oraz Antyarktyka-idealne jako scenerie przygód, jak i miejsce pochodzenia bohaterów graczy;
  • kolejne nowe atuty, gadżety i organizacje-coś na co zapewne oczekuje każdy gracz;
  • nowi, egzotyczni antagoniści, dokładnie wyjaśnione zasady działania przeklętych artefaktów;
  • wiele propzycji na niepowtarzalne przygody i zarysy scenariuszy-materiały skierowane głównie do Mistrzów Gry, którzy dostaną do swojej dyspozycji sporą ilość pomysłotwórczego materiału;
  • a także opcjonalne zasady dotyczące poszczególnych scenerii w najdalszych zakątkach niezbadanego świata Wolsunga;
  • zapewne przewidywane są i inne równie ciekawe atrakcje ;-)
Ostatnio zmieniony 2010-10-04, 14:42 przez Łukasz, łącznie zmieniany 1 raz.
Najmocniej przepraszam, ale czy żaden z obecnych tu Dżentelmenów nie widział nieswojego Prawdziwego Imienia? Znowu mi gdzieś uciekło...

Awatar użytkownika
Łukasz
Bohater

Re: W pustyni i w puszczy

Postautor: Łukasz » 2010-09-10, 23:56

A oto możliwość dowiedzenia się czegoś więcej na temat nowych, nieznanych miejsc (czyli fragmenty rozdziału pierwszego na temat Antyarktyki):
http://wolsung.pl/page/2010/10/z-kuzni-wielkie-niewiadome.
Najmocniej przepraszam, ale czy żaden z obecnych tu Dżentelmenów nie widział nieswojego Prawdziwego Imienia? Znowu mi gdzieś uciekło...

Diabeł
Bohater

Postautor: Diabeł » 2010-09-12, 11:48

Dalibyście chociaż nowemu pracownikowi uprawnienia moderatora :) .

Awatar użytkownika
Łukasz
Bohater

Postautor: Łukasz » 2010-09-12, 13:38

Dalibyście chociaż nowemu pracownikowi uprawnienia moderatora :) .

@Diabeł: Nie mam uprawnień moderatora(chociaż nie sprzeciwiałbym się temu bardzo) a to ze względu na to, że niestety ale nie jestem ani nowym, ani starym pracownikiem Kuźni :(

A o tym dodatku napisałem raczej z nudów i ewentualnego dowiedzenia się czegoś więcej na jego temat.

Diabeł
Bohater

Postautor: Diabeł » 2010-11-14, 15:33

No to kupiłem na Falkonie... Jeszcze nie zacząłem czytać, trochę zniszczony jestem, ale już nie mogę się doczekać tekstów Morphei... Po pierwszym przejrzeniu widzę dużo mięsa, więc zasadniczo jest dobrze.

Wróć do „Produkty”