Ranking 2010

Stare wyniki turniejów sprzed wprowadzenia systemu rankingowego.
Stary ranking: http://www.veto2ed.pl/forum/ranking.php
Awatar użytkownika
Wiewiór
Sławny
Posty: 1106
Rejestracja: 2007-07-01, 15:08
Lokalizacja: Kraków

Ranking 2010

Postautor: Wiewiór » 2010-01-03, 09:48

UWAGA!!!!
Ranking za rok 2010

Poniższy jest nieaktualny.
Automatyczny będzie aktualny jak tylko furion i Snajper uzupełnią w tym wątku loginy forum-owe uczestników turniejów.

Bardzo proszę wszysktiech marszałków i sędziów o wpisywanie turniejów do systemu rankingowego, a nie do tego wątku.
Wkrótce ten watek zostanie ZABLOKOWANY.


W tym roku to ja będę zajmował się rankingiem Veto!, więc pierwsze miejsce mamy już ustawione, ale o pozostałe można jeszcze powalczyć ;-) Proszę osoby przeprowadzające turnieje rankingowe o zgłaszanie w tym wątku wyników turniejów w formie:

data turnieju, miejsce

miejsce. Imię, opcjonalnie nick, nazwisko (nigdy sam nick lub imię!)

Przykład:

05.03.2010, Kraków

...
7. Michał "Wiewiór" Musiał
...



Aktualny ranking (15.08.2010):

L.p Imię Nazwisko Ksywa Suma
1 Piotr Kajak Kajakowski 154
2 Piotr Tarasiewicz Taraś 130
3 Adam Kwapiński Adam 120
4 Arek Bałucki Serafin 115
5 Michał Szeja 5ka 114
6 Krzysztof Karney Pastor 111
7 Tomasz Bukowski Bukowski 109
8 Jerzy Szeja Jurzy 107
9 Norbert Skorodzień furion 105
10 Grzegorz Wojtkowski Grzegorz 101
11 Mikołaj Erbel Erbel 95
12 Paweł Słup Słupek 91
13 Konrad Sosiński Sosna 89
14 Tomasz Stasiak @tom 80
15 Bartosz Michalak Jinxed Goli 78
16 Jakub Barański Shons 76
17 Michał Sobula Gruby 69
18 Radek Szeja Xeroboy 66
19 Marcin Marchlewski Marchewa 65
20 Agnieszka Krawczyk Agnnnes 62
21 Wojtek Lubawski thael 61
22 Tomasz Wolski Hetman 56
23 Dominik Cieloch maly_blaster 51
24 Kamil Lesiczko Nizar 49
25 Marcin Stepaniak Aramir 48
26 Michał Musiał Wiewiór 45
27 Paula Przybylska Kreska 44
28 Piotr Żuchowski Żucho 43
29 Wojciech Sobczyk 0ncko 39
30 Krzysztof Aleksandrowicz lambert23 37
31 Przemysław Bornicki Ralf 36
32 Alicja Szeja 35
33 Przemek Kowalski Coval 35
34 Piotr Boryn 34
35 Adrian Łukszo Kotonator 34
36 Szymon Cydzik Tashi 33
37 Grzegorz Gobiecki gregx 31
38 Bartłomiej Fedyczak Fedek 31
39 Wojtek Chrzanowski Wojtas 31
40 Adrian Lesiczko Liissu 31
41 Dorian Kulesza 31
42 Michał Głowa Ojciec 30
43 Konrad Sałek Osvald 29
44 Bartosz Figiel Naurlas 27
45 Cezary Młotek Lelen 27
46 Maciej Świeży 26
47 Maciek Ziomek 25
48 Maciej Dobrowolski Snajper 25
49 Wojtek Stawarczyk Wojteck 25
50 Piotr Radzikowski 24
51 Darek Drzewosowski Ampher 21
52 Mateusz Biesiada Mwhiteman 20
53 Michał Trojanowski Hrabia 19
54 Łukasz Sławiński Sławny 19
55 Dariusz Tarka 18
56 Rafał Dudek Rafiozz 18
57 Kacper Górski casperus 18
58 Oskar Szklarzyk Harrison 18
59 Norbert Michalczyk NM85 17
60 Adrian Winsztal Adrian Winsztal 17
61 Wojtek Mruk Mruku 17
62 Tomasz Tabor 17
63 Jakub Kowalczewski 17
64 Przemysław Kołomański Deathstroke 17
65 Adam Mac Karacena 16
66 Bartłomiej Tucki Bizonn 16
67 Marcin Gierej Prezesinho 16
68 Wojciech Kajut Biały 16
69 Wojciech Świątek Szzkot 16
70 Radek Zemsta rwodzu 15
71 Jerzy Jurek 15
72 Piotr Kowalczyk White Lion 15
73 Tomasz Mac 15
74 Marcin Zaharowicz FIA Skoczek 15
75 Marcel Skorodzień 15
76 Piotr Szmielew 15
77 Benedykt Baliga 14
78 Dominik Waszczuk Qudaci 14
79 Jakub Wesołowski 14
80 Adam Kalinowski 14
81 Michał Wilczyński 14
82 Joanna Wolska Draca 13
83 Wojciech Czerczak Abad. 13
84 Jerzy Świątek 13
85 Adam Mocny 13
86 Maciej Kmiotek Kiler 13
87 Łukasz Sigda 12
88 ? Staniszewski Kazzador 12
89 Adrian Szczerba Ulfik 12
90 Tomasz Rojek 12
91 Konstanty Orzeszko 12
92 Adrian Kazimierczak 11
93 Szymon Pluta 11
94 Leszek Mac 11
95 Dawid Przybylak 11
96 Dawid Bartoszek Alchemik 11
97 Jędrzej Jabłoński menoflowicz 11
98 Łukasz Juszczyk Pilot 11
99 Wiktor Król 11
100 Bartek Łagowski 11
101 Jakub Nowacki-Wiktor 10
102 Kuba Jurkiewicz 10
103 Michał Pająk 10
104 Adrian Bulik 10
105 Mateusz Budziakowski Inkwizytor 10
106 Piotr Machlowski Machu 10
107 Michał Niemczykiewicz Kornchild 10
108 Michał Żarłok Żarłok 10
109 Ewa Tusińska 10
110 Dariusz Góralski 10
111 Daniel Szkurłat 9
112 Tomasz Szyptma 9
113 Piotr Pieścik 9
114 Hubert Kaczmarski hubertok 9
115 Marcin Pawlak 9
116 Stefan Jopek Prus 9
117 Mikołaj Jopek magni16 9
118 Kuba Adamczyk aaa 9
119 Tomasz Borowiec 9
120 Oskar Janowczyk 9
121 Łukasz Augustyn Templar 9
122 Alicja Mochocka Amixia 9
123 Robert Młotkowski 9
124 Maciej Mizeracki Elear 8
125 Artur Bulik 8
126 Adam Cebulak 8
127 Karol Ciurko 8
128 Paweł Jakubas 8
129 Rafał Olejarz 7
130 Konrad Zalewski 7
131 Norbert Zasucha 7
132 ? Buliński 7
133 ? Antosiński 7
134 Artur Dziopa 7
135 Piotr Nidzio Peterson 7
136 Radek Nowakowski Kedar 6
137 Kamil Bulak 6
138 Piotr Szczerbiński 6
139 Wojciech Wolanin Zgredek 6
140 Małgorzata Śliwka Ślivka 5
141 Piotr Buchali 5
142 Kamil Stańko 5
143 Krzysztof Maj Flapjack 5
144 Mateusz Janion 4
145 Monika Koseska Hajduczek 4
146 Paweł Chlewicki Hida 4
147 Mateusz Tabor 4
148 Margarita Kulesza 4
149 Justyna Roczniak 4
150 Karol Mocko 4
151 Filip Dzimwasha 4
152 Krzysztof Szafrański Szafa 3
153 Kuba Kunior 3
154 Michał Antkowiak 3
155 Dominik Ostrzechowski 3
156 Jakub Wasilewski 3
157 Rafał Szwelicki 3
158 Adam Czepielik 3
159 Mateusz Janioł Jemioł 3
160 Bartosz Fundakowski Ziomal220 3
161 Piotr Stawrowski Petrus 3
162 Marcin Fornalski 2
163 Michał Maisner 2
164 Aleksander Bulik 2
165 Oskar Niedbalski 2
166 Sebastian Machnik 2
167 Karol Cheda Baldrin 2
168 Cezary Kretkowski 2
169 Michał Lewandowski 2
170 Andrzej Rząńca 1
171 Filip ? 1
172 Paweł Brela 1
173 Jakub Kruszcza 1
174 Marek Bernatowicz Rekrut 1
175 Wojciech Jurasz Lestat 1
176 Jan Siwoń 1
177 Jakub Kretkowski 1
178 Michał Mochocki 1

Awatar użytkownika
Wiewiór
Sławny
Posty: 1106
Rejestracja: 2007-07-01, 15:08
Lokalizacja: Kraków

Re: Ranking 2010

Postautor: Wiewiór » 2010-01-03, 09:50

W imieniu Kajakowskiego:

2 stycznia 2010, Warszawa; oddziały

1. Paweł Słup
2. Grzegorz Wojtkowski
3. Tomasz Bukowski
4. Marcin Marchlewski
5. Tomasz Stasiak
6. Bartosz Michalak
7. Piotr Tarasiewicz
8. Piotr Kajak
9. Adrian Łukszo
=

karacena
Sobiepan
Posty: 327
Rejestracja: 2008-11-18, 12:35
Lokalizacja: Rzeszów/Przeworsk
Kontaktowanie:

Re: Ranking 2010

Postautor: karacena » 2010-01-03, 12:29

02.01.2010, Jarosław
Wyniki turnieju:
1) Adam Mac - [Awanturnicy - odziały - Najjaśniejsza]
2) Łukasz Sigda - [Wiśniowieccy - postaciówka]
3) Leszek "karacena" Mac - [Wiśniowieccy - postaciówka - PD]
4) Kuba Jurkiewicz [Osmanie - postaciówka]
5) Tomek Szpytma [Radziwiłłowie - postaciówka]
6) Artur Bulik [Awanturnicy - postaciówka]
7) Rafał Olejarz [Osmanie - postaciówka]
8) Adrian Bulik - [Wiśniowieccy - postaciówka]
9) Tomek Mac - [Dworscy - postaciówka]
10) Adam Cebulak
11) Kuba Kunior - [Wiśniowieccy - postaciówka - Szabelki]
12) Aleksander Bulik
13) Kamil Stańko
14) Karol Ciurko
=
waść machasz jak cepem...

Naurlas
Weteran
Posty: 295
Rejestracja: 2009-02-01, 11:41
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: Ranking 2010

Postautor: Naurlas » 2010-01-03, 15:34

1. Bartosz Figiel
2. Adrian Kazimierczak
3. Michał Pająk
4. Piotr Pieścik
5. Dariusz Tarka
6. Konrad Zalewski
7. Kamil Bulak
8. Dawid Przybylak
9 Paweł Jakubas
10. Michał Antkowiak
11. Dominik Waszczuk
12. Marcin Pawlak
13. Piotr Buchali
=
http://www.stgwrubikon.fora.pl/ < Szczecińskie Towarzystwo Gier Wszelakich Rubikon

http://naurlas.mybrute.com

Awatar użytkownika
sqva
Legenda
Posty: 3138
Rejestracja: 2009-06-04, 15:26
Kontaktowanie:

Re: Ranking 2010

Postautor: sqva » 2010-01-21, 23:37

Wyniki z dwóch turniejów - dodane w imieniu Shonsa:

19.12.2009, Lublin
1. Adam Kwapiński, Wiśniowieccy
2. Jakub "Shonsu" Barański, Dworscy
3. Adrian Winsztal, Wiśniowieccy
4. Wojciech "Abad." Czerczak, Osmanowie
5. Jakub Wasilewski, Dworscy
6. Maciej "Elear" Mizeracki, Radziwiłłowie
nieklasyfikowany 2010

17.01.2010, Lublin
1. Adam Kwapiński, Radziwiłłowie
2. Jakub "Shonsu" Barański, Dworscy
3. Małgorzata "Ślivka" Śliwka, Wiśniowieccy
4. Maciej "Elear" Mizeracki, Radziwiłłowie
5. Adrian Winsztal, Osmanowie
6. Wojciech "Abad." Czerczak, Osmanowie
7. Piotr "Żucho" Żuchowski, Osmanowie
=

Awatar użytkownika
Shons
Legenda
Posty: 1747
Rejestracja: 2008-11-19, 16:36
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Ranking 2010

Postautor: Shons » 2010-02-21, 21:59

20.02.2010, Lubartów, G-Con 2010

1. Adam Kwapiński
2. Adrian Winsztal
3. Jakub "Shonsu" Barański
4. Wojciech "Abad." Czerczak
5. Maciej "Elear" Mizeracki
6. Piotr "Żucho" Żuchowski
=
Ludzie mówią, że jestem pijakiem...
Chodnikowym równym chłopakiem...

LubLarp

Awatar użytkownika
Shons
Legenda
Posty: 1747
Rejestracja: 2008-11-19, 16:36
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Ranking 2010

Postautor: Shons » 2010-02-28, 10:15

27.02.2010, Lublin, XXIII Lubelskie Dni Fantastyki

1. Piotr "Żucho" Żuchowski, Osmanowie, Najjaśniejsza Rzeczpospolita
2. Adam Kwapiński, Radziwiłłowie, Druga Szansa
3. Wojciech "Abad." Czerczak, Osmanowie, Rzeczpospolita Pludracka
4. Jakub "Shonsu" Barański, Dworscy, Pomocna Dłoń
5. Małgorzata "Ślivka" Śliwka, Wiśniowieccy, Pomocna Dłoń
6. Maciej "Elear" Mizeracki, Radziwiłłowie, Druga Szansa
=
Ludzie mówią, że jestem pijakiem...
Chodnikowym równym chłopakiem...

LubLarp

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Posty: 9633
Rejestracja: 2007-02-26, 00:11
Lokalizacja: Cracóv
Kontaktowanie:

Re: Ranking 2010

Postautor: Ksch » 2010-03-02, 21:58

MP Par w Szczecinie - turniej klasy master - pamiętaj Wiewiórko, żeby wg algorytmu masterowego przyznawać punkty. Licz wszystko od 20 osób. d
=

Jerzy Szeja
Honorowy Marszałek Veto
Posty: 1112
Rejestracja: 2007-02-25, 13:21

Re: Ranking 2010

Postautor: Jerzy Szeja » 2010-03-21, 16:25

20 III 2010, Paradox

Wyniki:

1. Michał Piąty Koń Apokalipsy Szeja
2. Jerzy Jurzy 'Szeja
3. Alicja Szeja
4. Hetman Wielki Koronny Tomasz Wolski
5. Maciej Macko Ziomek
6. Tomasz @TOM Stasiak
7. Wojciech Oncko Sobczyk
8. Monika Hajduczek Koseska
9. Joanna Draca Wolska

Organizator i Marszałek: Jurzy.
=

Awatar użytkownika
furion
Vetomaniak
Posty: 712
Rejestracja: 2009-10-19, 17:10
Lokalizacja: Wargamer KIELCE

Re: Ranking 2010

Postautor: furion » 2010-03-30, 13:44

nareszcie dostałem możliwość umieszczania tu postów, wiec zgłaszam wyniki turnieju:

20.03.10 WARGAMER KIELCE

1. Wojciech "thael" Lubawski
2. Agnieszka "Agnnnes" Krawczyk
3. Mikołaj "Erbel" Erbel
4. Norbert "furion" Skorodzień
5. Piotr "White Lion" Kowalczyk
6. Jerzy Jurek
7. Mateusz Janion
8. Oskar Janowczyk
9. Marcin Fornalski
10. Dominik Cieloch
11. Paweł Brela
12. Paula "Kresk" Przybylska
Człowiek człowiekowi ...człowiekiem

Awatar użytkownika
furion
Vetomaniak
Posty: 712
Rejestracja: 2009-10-19, 17:10
Lokalizacja: Wargamer KIELCE

Re: Ranking 2010

Postautor: furion » 2010-04-12, 17:00

Turniej 10.04.2010, WARGAMER KIELCE

1. Norbert "furion" Skorodzień
2. Wojciech "thael" Lubawski
3. Dominik Cieloch
4. Norbert Zasucha
5. Jakub Wesołowski
6. Paula "Kreska" Przybylska
7. Krzysiek "lambert23" Aleksandrowicz
8. Paweł Brela
Człowiek człowiekowi ...człowiekiem

Awatar użytkownika
Shons
Legenda
Posty: 1747
Rejestracja: 2008-11-19, 16:36
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Re: Ranking 2010

Postautor: Shons » 2010-04-13, 16:43

10.04.2010, Lublin

1. Adam "Adam" Kwapiński, Radziwiłłowie
2. Jakub "Shonsu" Barański, Dworscy
3. Piotr "Żucho" Żuchowski, Osmanowie
4. Mikołaj "Erbel" Erbel, Osmanowie
5. Adrian Winsztal, Wiśniowieccy
6. Maciej "Elear" Mizeracki, Radziwiłłowie

PS Chyba by się przydała aktualizacja rankingu :roll:
=
Ludzie mówią, że jestem pijakiem...
Chodnikowym równym chłopakiem...

LubLarp

Awatar użytkownika
furion
Vetomaniak
Posty: 712
Rejestracja: 2009-10-19, 17:10
Lokalizacja: Wargamer KIELCE

Re: Ranking 2010

Postautor: furion » 2010-05-24, 11:28

Wynik turnieju 22.05.10 WARGAMER KIELCE,

1. Norbert "furion" Skorodzień
2. Piotr "White Lion" Kowalczyk
3. Krzysztof "lambert23 " Aleksandrowicz
4. Dominik Cieloch
5. Paula "Kreska" Przybylska
6. Norbert Zasucha
7. Sebastin Machnik
8. Oskar Janowczyk
Człowiek człowiekowi ...człowiekiem

Awatar użytkownika
Snajper
Bohater
Posty: 63
Rejestracja: 2010-03-22, 16:14

Re: Ranking 2010

Postautor: Snajper » 2010-05-25, 13:20

Wyniki turnieju 18.05.10, Zielona Góra:

1. Bartłomiej Fedyczak
2. Maciej "Snajper" Dobrowolski
3. Michał Maisner
4. Krzysztof Maj
5. Bartłomiej Tucki
6. Michał Trojanowski

Awatar użytkownika
Snajper
Bohater
Posty: 63
Rejestracja: 2010-03-22, 16:14

Re: Ranking 2010

Postautor: Snajper » 2010-06-09, 14:42

Wyniki turnieju 01.06.10, Zielona Góra:

1. Bartłomiej "Fedek" Fedyczak
2. Maciej "Snajper" Dobrowolski
3. Krzysztof "Flapjack" Maj
4. Michał "Hrabia" Trojanowski
5. Bartłomiej "Bizonn" Tucki
6. Jakub Kruszcza


Wróć do „Ranking”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość