Indywidualne Mistrzostwa Polski w Veto AD 2016

Oficjalne tematy organizatorów turniejów masterowych w roku 2016
Awatar użytkownika
Szakil
Weteran

Re: Indywidualne Mistrzostwa Polski w Veto AD 2016

Postautor: Szakil » 2016-12-11, 22:03

Chciałbym pociękować wszystkim za świetną zabawę, bawiłem się przednio. Poza metodą ogłaszania pairingów organizacja była niezła i nie mam niczego innego do czego mógłbym się przyczepić. Szczególne podziękowania dla Neishina oraz przypadkowo napotkanych ludzi z którymi miałem okazję się bawić w sobotę wieczorem (choć oni pewnie tego nie przeczytają) - miło było sie rozluźnić przy mniej zobowiązujących umysłowo grach. I osobne podziękowania dla wszystkich, z którymi grałem, za wysoką poziom gry - łatwo nie było, musiałem zastosować wszystkie alternatywne metody gry moją talią (wysyp/kontrola/dociąg).
Do następnego razu, i mam nadzieję, że podobnie liczne grono będzie się zjawiać na przyszłorocznych masterach, mistrzostwach polski, świata i wszechświata.
"Słuszna droga idzie po linie, która nie jest rozpięta wysoko, ale tuż nad ziemią. Ludzie, zdaje się, więcej się o nią potykają, niż po niej chodzą" Franz Kafka

Awatar użytkownika
Rafal
Wydawca
Kontaktowanie:

Postautor: Rafal » 2016-12-11, 22:33

I ja także chciałbym wszystkim podziękować za udział, pogratulować zwycięzcom i uczestnikom. Osobne podziękowania dla sędziów, których połowa interwencji dotyczyła mojego stolika :)
Postaram się wrzucić za chwilę parę fotek na facebooka.
Jednocześnie chciałbym wszystkich serdecznie zaprosić na mastera noworocznego do Krakowa - termin pewnie w okolicy końca stycznia.

Richtus
Członek Rady Marszałkowskiej

Postautor: Richtus » 2016-12-12, 13:55

Brawa dla Szakila, w pełni zasłużona wygrana :)
Grało i bawiło mi się z Wami wszystkimi bardzo przyjemnie, cieszę się już na następne okazyje! Szczególne podziękowania dla całej pomorskiej ekipy, która ciągnie nasz poziom w górę :)

Spis talii tutaj: http://veto.pl/talia/2812/grudzien16

PS: "Veto to gra w którą gra 30 osób, a na końcu i tak wygrywa Woźniak".

Krzysztof
Wydawca

Postautor: Krzysztof » 2016-12-12, 14:20

Dziękuję wszystkim uczestnikom za przybycie i wspólne granie, szczególnie moim przeciwnikom. Super było spędzić czas na kolejnych mistrzostwach Veto ze Starą i Nową gwardią. :-)

Gratulacje dla Szakila za zwycięstwo i uzyskanie tytułu Mistrza Polski, Richtusowi za Vicemistrza, Allatoxinowi za trzecie miejsce oraz Neishinowi za godne reprezentowanie Krakowa tuż za pudłem. ;-)

Podziękowania należą się również sędziom za porządne sędziowanie i trzymanie imprezy, dzięki czemu cały turniej przebiegł bardzo sprawnie. :-)

Do zobaczenia na masterze krakowskim w styczniu! :-D
--
Krzysztof Woźniak
Przedstawiciel Wydawnictwa Veto
Członek Rady Sędziowskiej i Rady Marszałkowskiej

Awatar użytkownika
Szakil
Weteran

Postautor: Szakil » 2016-12-12, 15:04

Tak w ogóle, to właśnie sobie przypomniałem:
Szakil pisze:Wstępnie się zapisuje, z numerem 13 jeśli można.

Szczęśliwa trzynastka nigdy nie zawodzi :-)
"Słuszna droga idzie po linie, która nie jest rozpięta wysoko, ale tuż nad ziemią. Ludzie, zdaje się, więcej się o nią potykają, niż po niej chodzą" Franz Kafka

Awatar użytkownika
Trampon
Vetomaniak

Postautor: Trampon » 2016-12-12, 16:33

Gratulacje dla Topa i dla wszystkich którzy są zadowoleni ze swoich gier i ze swoich wyników. Fajnie że wypaliła frekwencja i było dużo przyjezdnych Sarmatów z różnych stron Rzeczpospolitej Obojga Narodów. Organizacyjnie poszło wszystko sprawnie nawet mimo lekkiego zamieszania przy drafcie - miałem wrażenie że można byłoby jeszcze wcisnąć 6 rundę w sobotę.

Osobne podziękowania dla wszystkich którzy zagrali partyjkę z młodszym bratem Keruja - Jurko_Bohunem :-) (taki nick się ostatecznie wykluł). Dzięki też dla tajemniczego nieznajomego który pomagał złożyć juniorowi talię do drafta pocieszenia w niedzielę. Jurko_B zakończył weekendowe spotkanie z Veto wniebowzięty - nie dość że wyciągnął na drafcie S-ki to jeszcze wygrał swoją pierwszą poważną rozgrywkę. Myślę że jeszcze w nocy śniły mu się mordercze pojedynki i błyskotliwe sztychy

Cieszę się z bardzo dobrego występu Keruja na Impach. W ciągu roku (IMP-y w 2015 roku to był jego pierwszy master) Keruj wpadł w świat Veto po uszy. Ułożył kilka talii na różnych frakcjach (może bez Dworskich, ale na OCTGN ma też coś na Dworakach). Układał je sam, analizując i szlifując dzięki grom na lokalnej scenie. Zebrał trochę batów na masterach w Gdańsku i Wrocku - ale zamiast się załamać - wyciągał z przegranych naukę. Szacun.

Co do sobotniego drafta - myślę że można to było zrobić sprawniej (numerki na stolikach, oznaczenie miejsc przy stolikach, informacje dla graczy zawierające te numerki). No ale dzięki takiemu kontrolowanemu chaosowi nasz draft wyglądał rzeczywiście jak sejmik szlachecki a nie jak wnętrze szwajcarskiego zegarka ;-)
"Zwalczcie tę chuć! (taa jeeest!!!), innych zadań przed Wami jest siła
Musicie knuć - (musimy knuć!), jak tu pozbyć się Ra-dzi-dzi-wił-ła!"
oryginal tutaj

Richtus

Postautor: Richtus » 2016-12-12, 17:12

Otóż to, szacun dla Keruja! Moje szczęście, że na niego nie trafiłem na IMP, bo w zeszłym tygodniu rozsmarował mnie przez OCTGN :)

Awatar użytkownika
Jurko_Bohun

Postautor: Jurko_Bohun » 2016-12-12, 19:57

Cześć Waćpanowie i Waćpanny. To ja Jurko Bohun (czyli Krzyś), miło było Was poznać i z Wami pograć 8-)
Na co dzień walecznie... Lecz dziś nie koniecznie :-)

MichalM

Postautor: MichalM » 2016-12-12, 21:49

Gratulacje dla zwycięzców, podziękowania dla wszystkich za fajną atmosferę, ciekawe rozmowy i pasjonujące rozgrywki ;-)
Trampon - tym tajemniczym nieznajomym był Warhapper, a tym szczęśliwcem, z którym Krzyś wygrał pierwszą poważną grę ja ;-)

Awatar użytkownika
Trampon
Vetomaniak

Postautor: Trampon » 2016-12-13, 15:04

Swoją drogą ciekawe czy zwycięzcy wracający w znakomitych humorach do swoich miast z IMP-ów mieli podobne przeżycia jak ci goście tutaj:

Powrót z turnieju
"Zwalczcie tę chuć! (taa jeeest!!!), innych zadań przed Wami jest siła
Musicie knuć - (musimy knuć!), jak tu pozbyć się Ra-dzi-dzi-wił-ła!"
oryginal tutaj

Awatar użytkownika
Rafal
Wydawca
Kontaktowanie:

Postautor: Rafal » 2016-12-15, 01:12

Czy ktoś zgubił matę do gry? Dostałem na FB wiadomość, że ktoś inny znalazł jakąś matę na przystanku autobusowym koło Paradoxu... - w razie czego proszę o PW (najlepiej z jakimś opisem zguby).

Wróć do „Mastery 2016”