Parowe Mistrzostwa Polski w Łodzi

Oficjalne tematy organizatorów turniejów masterowych w roku 2016
Awatar użytkownika
interlokutor
Członek Rady Marszałkowskiej

Re: Parowe Mistrzostwa Polski w Łodzi

Postautor: interlokutor » 2016-04-29, 10:28

Z prawdziwym smutkiem przeczytałem te kilka ostatnich stron…

Veto to nie tylko moja ULUBIONA gra, to fragment życia, drobny, ale naprawdę ważny.

Dla mnie Veto to gra logiczna, historyczna, patriotyczna, prorodzinna, edukacyjna, prospołeczna- pro obywatelska :)... Humanistyczna gra, w którą wygrywają ściśnięci :) Gram, bo uczyłem się czytać na Trylogii, bo lubię historię, bo mnie inspiruje do przemyśleń o Polsce i o sobie samym. Niektórzy grają z podobnych powodów, ale Doskonale Wiem, że wielu, z zupełnie innych. I Bardzo Dobrze! Wszystkich szanuję. Jedni grają by popić, inni bo lubią wygrywać, itd. Wszyscy (mam nadzieję) bo fajnie jest się spotkać. Mało pije ;D, ale Nie Wyobrażam sobie masterów z prohibicją :) TO bardzo Ważny SARMACKI element masterów! I Totalnie NIE wyobrażam sobie masterów bez ksch!

Ksch naprawdę przesadził ze słowami. I to nie były tylko teksty w stylu “jesteś cienki bolek”. Ale jak ich nie pamiętasz, to lepiej. Ja już zapomniałem. Potraktujmy to jako kłótnie w rodzinie. Albo element vetowego biesiadnego folkloru warhołów i pijanic ;)

Wszystkich Was bardzo lubię.
Jest nas dużo za mało:0, nikt nas nie rozumie ;0 Róbmy wszystko by było Nas więcej. Przyciągajmy nowych Wspaniałą Atmosferą naszych spotkań, a nie obrażajmy się o byle co i nie kłóćmy się o pierdoły!

Ksch mnie przeprosił, a ja przeprosiny przyjąłem.
Temat zamknięty.

Awatar użytkownika
interlokutor
Członek Rady Marszałkowskiej

Postautor: interlokutor » 2016-04-29, 10:30

A teraz najważniejsze. Podziękowania! Było Sarmacko! TEŻ na S, a jakoś lepiej niż anglosaskie bezpłciowe super :) Łódź jest S, łódzkie sędziowanie S, (Vivat Onufry!) łódzka ekipa S,( a nawet 2xS, ale nie wiedziałem jak to napisać bez mało sarmackich skojażeń :D Miejscówka jest jak wszyscy wiemy Mega, Ultra, Hiper i do pozazdroszczenia wszystkim (z wyjątkiem Bielska :) Pozdrówcie Właściciela! Prezenty bardzo udane! Gramy. Protektory z konikami też zaakceptowane (choć dowiedziałem się, że to jakieś mroczne postacie ;) Zakupowej tradycji stało się zadość :) Format bardzo ciekawy. Rozumiem rozgoryczenie prawdziwych graczy, że dał przynajmniej nadzieję namieszania i zbliżenia się do vetowych karmazynów :) Dziękuję Wszystkim, z którymi graliśmy! Parówka jest specyficzna, taka parówka była specyficzna tylko bardziej :0.
Dzięki za rozmowy. Wszystkim z kim zamieniłem choć pół dobrego słowa. Szczególnie Kresce i Ksch w Sfinksie (naprawdę nie z każdym zdobywam się na ten rodzaj szczerości). Zawsze uśmiechniętemu Krzychowi za dysputy i dywagacje w drodze :0. Chłopakom za nocne zwiedznie knajp i mocno porane kolacje u turka :) za nocleg, za nocne granie (Mario 1:1 :) i późno poranne poszukiwanie śniadania… Dzięki Desper! Vejder! Mario! Zagłobnik! Przedwieczny! Notolol! Canis! Żeliwny! Warhaper! Tris czyli Lordziki :D Dzięki krzychy! cieniasy :D, które zakwalifikowały się fuksem z 5 miejsca!
Dziękuję Wszystkim! A najbardziej Rafałowi! Okazał się ( a to Ty? ;D ) Rewelacyjnym Człowiekiem I Naprawdę Genialnym Graczem! Po paru miesiącach grania wejść do Topa! Szacun! Ja to chociaż na pamięć znam karty :) a to ON dowodził! Moja mało wysublimowana radziowa bojówka na wyzwolonej była od straszenia, a Całą brudną robotę ;D (1 dzień z kompletem zwycięstw) odwalił Rafał! VIVAT!!!
Pozdrawiam Wszystkich!
I do rychłego zobaczenia w pełnym i coraz większym składzie na następnym!

Awatar użytkownika
zeliwny
Weteran

Postautor: zeliwny » 2016-04-29, 12:22

@Krzysztof - faktycznie nie powinienem pisać o czyichś emocjach. Skoro się wypowiedziałeś zedytuję część swojego wcześniejszego posta.
@Ksch - nikt nie chce abyś przestał grać (ja także), weź tylko pod uwagę wczesniejsze zaprzestanie picia (w niedzielę turnieje zaczynają się 10-11 a nie o 6), więc w nocy z soboty na niedzielę jest wystarczająco dużo czasu żeby zarówno pić jak i się wyspać.

To co pisałem ja oraz parę innych osób o niedzielnych wydarzeniach w Łodzi nie były walką z Ksch ani z piciem alkoholu.
Chodziło o brak umiaru który miał taki a nie inny skutek.

Myślę, że na Masterach nikt nie będzie biegał z alkomatem pomiędzy graczami (wbrew pozorom we Wrocławiu także :) ), miejmy natomiast na uwadze także innych współgraczy.

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Kontaktowanie:

Postautor: Ksch » 2016-04-29, 12:48

Myślę, że wszyscy wszystkim już wszystko co chcieli napisali. Mniej więcej się rozumiemy. Temat warto już porzucić.

A skoro do Warszawy mnie nie zapraszają i jeszcze chcą bić, to pewnie zrobię osobny turniej pożegnalny.

Powodzenia dla wszystkich we Wrocku.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Kontaktowanie:

Postautor: Ksch » 2016-04-29, 12:50

I osobno: Interlokutor dzięki za przyjęcie przeprosin. Znamy się wszak nie od dziś więc było to dla mnie ważne.

Awatar użytkownika
Prezesinho
hodowca chomików

Postautor: Prezesinho » 2016-04-29, 20:19

Ja jeszcze drobne slowko od siebie.
Po pierwsze ja tez do Warszawy nie jestem zaproszony - co wiecej wpisany na liste zbanowanych graczy (dla uzupelnienia wiadomosci to tacy co maja w butach zdrate czubki i podeptane dlonie) wiec sie nie matrw - ale kto wie moze sie wprosze i wzialbym talie na piatnikach ale ostatnio zauwazylem ze to bez sensu bo tam tylko 52 karty i nawet jak wloze 3 joki oraz punktacje to sie nie zmieszcze w przepisach.... wiec przytargam kilka zestawow piotrusia - nomen omen :)

Nie czas na pozegnania lecz na powroty - w wielkim stylu. w mysl slow piosenki:
dziewczyno mloda
zatancz w mych ramionach
niech milosci prad kopnie nas na na na na
spytaj czy cie kocham
niech odpowie wiatr....
milosci
szepnie po kryjomu
najebany? to do domu
:)
przychodzi baba do lekarza a lekarz tez Habsburger

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Kontaktowanie:

Postautor: Ksch » 2016-04-30, 08:44

Niezły flow Prezi.

Awatar użytkownika
Prezesinho
hodowca chomików

Postautor: Prezesinho » 2016-04-30, 09:07

Ile było mowy ze nie analizujemy ?
Wzywam Sułtana by zrobil porządek

8 lep to nie bo jeszcze mi sie spodoba i nie będę grać tylko zajmę sie kolekcjonowaniem lep

Mnie na 99% w Warszawie nie bedzie - moja małżonka bedzie za blisko rozwiązania no chyba ze jakiś cud nad Wisła nastąpi

Awatar użytkownika
Prezesinho
hodowca chomików

Postautor: Prezesinho » 2016-04-30, 10:11

Wiem
Najstarsza jest Warszawianka

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Kontaktowanie:

Postautor: Ksch » 2016-04-30, 17:11

Jeśli termin turnieju się nie zmieni to mnie też nie będzie ze względu na ślub Tiris i Lordzika.

Awatar użytkownika
Prezesinho
hodowca chomików

Postautor: Prezesinho » 2016-05-01, 11:47

No i ładnie
Teraz lordzik zobaczy jak Tiris zminia sie w Tyrana

Awatar użytkownika
veyDer
Członek Rady Sędziowskiej

Postautor: veyDer » 2016-05-02, 13:03

Wpisałem wyniki turnieju do rankingu. Przepraszam, że to tyle trwało, ale wystąpiły nieoczekiwane problemy w związku z tym, że ranking wcześniej nie zakładał w ogóle gier innych niż 1 na 1.

Zapraszam do wczytania się w zasady rankingu turniejów parowych (żeby potem nie było pytań "a dlaczego ranking zmienił mi się o tyle punktów"?) - http://veto.pl/ranking/zasady
Odpowiedź na 99% pytań o zasady: "Czytałeś AH/PC"? :-P

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Kontaktowanie:

Postautor: Ksch » 2016-05-09, 12:05

Kajak - jasna sprawa, nikt tego klaszu nie przewidział, więc nie zmieniajcie terminu. Damy radę.

Wróć do „Mastery 2016”