Parowe Mistrzostwa Polski w Łodzi

Oficjalne tematy organizatorów turniejów masterowych w roku 2016
Awatar użytkownika
Rafal
Wydawca
Kontaktowanie:

Re: Parowe Mistrzostwa Polski w Łodzi

Postautor: Rafal » 2016-04-24, 21:55

Serdeczne gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich uczestników za udział.
Wyszło to wszystko bardzo fajnie i sympatycznie, a to głównie dzięki organizatorowi (Zagłobnikowi) i sędziemu (Onufremu), za co im bardzo dziękuję. :-)

I oczywiście zapraszam (w imieniu Warhappera) na kolejnego mastera - tym razem w czerwcu we Wrocławiu, gdzie będziemy już grać kartami nowego dodatku.

Awatar użytkownika
Jan Onufry
Członek Rady Sędziowskiej

Postautor: Jan Onufry » 2016-04-24, 22:33

Moki pisze:Czy udostępnicie decklisty finalistów (+ Tiris i Lordzika)?
Jestem bardzo ciekaw, co z tej puli sklepali.

Niestety spisów nikt nie robił, więc oficjalnych zapisków brak. Może jednak sami finaliści podzielą się informacjami na temat talii, myślę że wystarczy ich poprosić.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

JUŻ WSZYSTKO MAM, CÓŻ WIĘCEJ MÓGŁBYM CHCIEĆ?

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Kontaktowanie:

Postautor: Ksch » 2016-04-25, 07:51

Dzięki wszystkim za grę, za fajne rozmowy i imprezkę. Organizacja super, sędziowanie bezbłędne. Gratki dla Krzysia, który ustrzelił ostatni brakujący tytuł. Co do % to zawsze były częścią naszych imprez i myślę, że krzywda się z tego powodu nikomu nie działa. Ale widzę, że klimat się zmienia i są ludzie z takiego imprezowego podejścia niezadowoleni. To tylko utwierdza mnie w decyzji, żeby przestać grać. Poza Masterem na Powstanie myślę, że nie będę się pojawiać, żeby nie psuć atmosfery turnieju w trzeźwości.
Przy okazji przepraszam, jeśli ktoś poczuł się urażony tekstami z cyklu "jesteś słaby" - wbijamy tak sobie od lat. nie sądziłem że ktoś może uznać, że to na serio. Zresztą daleko szukać, sam Przemek ogłaszając wyniki turnieju dał wszystkim do zrozumienia, że robiłem za stojak na karty. I też obrażać się nie będę.
Bardzo dziękuję natomiast Kasi i Michałowi za gościnę. Jesteście cudowni.

Awatar użytkownika
Mario
Członek Rady Marszałkowskiej
Kontaktowanie:

Postautor: Mario » 2016-04-25, 09:35

Dziękuję w imieniu swoim i Malkava za sprawie dupska Pomorzakom :D
Było spoko, ale jak nie zapomnę, to parówkę na dłużej sobie odpuszczę, za głupi jestem na to i za bardzo zżera mózg.
Szkoda, że pakiety wyglądały tak, jak wyglądały, ale mastera z pulą kart bym jeszcze jakiegoś zagrał - sama koncepcja bardzo mi się spodobała.
Szacunek dla Przemka za sędziowanie jak zwykle na najwyższym poziomie i podanie wyników :D
Krisu, bez twojego stylu pijanego mistrza Veto to nie Veto, tylko browara pij szybciej :P A twoje mindtricki już na nikogo nie działają, choć to zaszczyt być przez Ciebie potyranym, wybrańcy powinni to sobie w CV wpisywać :D
Sorry chłopaki, że nie zostaliśmy na paraolimpiadzie, odbijemy sobie następnym razem ;)

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Kontaktowanie:

Postautor: Ksch » 2016-04-25, 09:51

;-) Wiesz co Mario trochę nie chce mi się jeździć po Polsce (a nie jest to dla mnie obecnie wcale łatwe), żeby tłumaczyć się z tego, że piję alkohol. 18 lat skończyłem 17 lat przeszło temu. Nikogo nie biję, stołów niezarzyguje, więc nie mam poczucia, że dzieje się komuś krzywda. Słyszę i czytam, że ktoś ma z tym problem - oki, odpuszczam sobie. Jak jest wola to róbcie turnieje 100% bez alkoholu. Simple as that.

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Kontaktowanie:

Postautor: Ksch » 2016-04-25, 10:42

Moki pisze:Czy udostępnicie decklisty finalistów (+ Tiris i Lordzika)?
Jestem bardzo ciekaw, co z tej puli sklepali.

Niestety nic ciekawego, ale jak będę miał moment to swoje karty wrzucę.

Awatar użytkownika
Prezesinho
hodowca chomików

Postautor: Prezesinho » 2016-04-25, 10:48

e Krzychu - proszę bez wjazd w moja strone... :)
jesteś slaby ;)
przychodzi baba do lekarza a lekarz tez Habsburger

Awatar użytkownika
bialy
Sławny
Kontaktowanie:

Postautor: bialy » 2016-04-25, 10:49

Ja bym nie dramatyzował - zarówno za jedna opcją, jak i drugą. Co do % na turniejach, to niech niepijący się cieszą, bo mają z gry na grę łatwiej ;/
Czytaj forum. Za 5 minut może go nie być.

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Kontaktowanie:

Postautor: Ksch » 2016-04-25, 10:57

Nie wiem co ich w ogóle to obchodzi. Ale ok. Każdy ma swoje podejście. A my się panowie napijemy razem i bez turniejów :-)

Awatar użytkownika
veyDer
Członek Rady Sędziowskiej

Postautor: veyDer » 2016-04-25, 11:04

Dziękuję Onufremu i Zagłobnikowi za zorganizowanie turnieju oraz wszystkim uczestnikom za przybycie. Przepraszam, że się zwinęliśmy pierwszego dnia, ale obydwaj nie mieliśmy możliwości zostania na wieczorne picie/karcioszki i drafta pocieszenia w niedzielę.

Gratulacje dla Krzysztofów za wygraną oraz dla dwóch drużyn Czarnych Koni w top4: Interlokutor/Rafał oraz Notolol/Wendkan.

Sama formuła turnieju osobiście niezbyt mi przypadła do gustu - koncepcja ciekawa, ale w praktyce wyszło, że czasem szczęśliwe podejście odgrywało chyba zbyt wielką rolę.

Nie wiem, na którym następnym masterze się zjawię - na każdy naprawdę będę się starał dotrzeć, ale zobaczymy jak wyjdzie (już wiem, że sierpniowy turniej w Warszawie - mimo, iż to moje miasto - odpada).

Co do picia to ja nie słyszałem, żeby to komuś przeszkadzało, chyba że poszaleliście wieczorem ;-)
Odpowiedź na 99% pytań o zasady: "Czytałeś AH/PC"? :-P

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Kontaktowanie:

Postautor: Ksch » 2016-04-25, 11:06

A skąd - siedzieliśmy osobno.

Awatar użytkownika
Prezesinho
hodowca chomików

Postautor: Prezesinho » 2016-04-25, 12:42

No o master u grubego
przychodzi baba do lekarza a lekarz tez Habsburger

Wendkan

Postautor: Wendkan » 2016-04-25, 17:15

Również chciałem podziękować za wspaniały turniej. Nie spodziewaliśmy się z Notololem, ze będzie on dla nas tak udany :).
Wielkie gratulacje dla Pazia za skompletowanie trzeciego tytułu mistrzowskiego. Dwukrotnie dostanie od Ciebie łupnia na tym masterze było zaszczytem i przyjemnością :D.

Co do % na turnieju, to też nie mam nic przeciwko. Odrobina alkoholu, by nieco pokraśnieć, rozweselić i rozluźnić, jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Co innego, gdy ktoś nie jest w stanie utrzymać swoich kart czy przetasować talii. Według mnie doprowadzanie się do takiego stanu świadczy o braku szacunku dla swoich oponentów, jak i całego turnieju. Może osoby bardziej obyte z masterami są już do tego przyzwyczajone, ale wydaje mi się, że każdy "pierwszak", jak ja, odniesie podobne wrażenie.

Zielony
Weteran

Postautor: Zielony » 2016-04-25, 18:50

Generalnie u nas (Wrocław) b. możliwe,że będą dość młodzi zawodnicy więc dawajmy jak najlepszy przykład najmłodszym;)

A wśród dorosłych to i tak przykry widok kogoś zatrutego alkoholem.

Awatar użytkownika
Warhapper
Członek Rady Marszałkowskiej
Kontaktowanie:

Postautor: Warhapper » 2016-04-25, 19:08

bialy pisze:Ja bym nie dramatyzował - zarówno za jedna opcją, jak i drugą. Co do % na turniejach, to niech niepijący się cieszą, bo mają z gry na grę łatwiej ;/

Nie mają łatwiej, osobiście dziwie się, że przeciwnicy w ogóle chcieli grać.
Czołem Sarmaci i Niewiasty! To mój kanał
https://www.youtube.com/user/Warhapper

Wróć do „Mastery 2016”