Buzdygan

Moderator: Apo

Tashi
Sobiepan
Kontaktowanie:

Buzdygan

Postautor: Tashi » 2015-01-23, 11:58

http://veto2ed.pl/wyszukiwarka/index.php/podglad/3861
1.Czy ta karta podwaja modyfikator broni i koni dołączonych do wszystkich moich postaci, czy tylko do tej z buzdyganem?
2.Czy jeśli mam kilka buzdyganów, do każdy podwaja modyfikator oddzielnie (czyli broń z modyfikatorem 2+ przy trzech buzdyganach daje +8)?

Awatar użytkownika
robson
Członek Rady Marszałkowskiej
Kontaktowanie:

Re: Buzdygan

Postautor: robson » 2015-01-23, 12:36

Też chciałbym wiedzieć :) Trzech karmazynów z buzdyganami i nawet na szaraczka byle z szabelką nie ma mocnych na polu elekcyjnym!
Znasz-li gdzie Jeziorna?

Awatar użytkownika
Mario
Kontaktowanie:

Postautor: Mario » 2015-01-23, 13:36

Jak dla mnie (mogę się mylić, ale jak tak, to niech mądrzejsi w piśmie mnie poprawią :) )

1. Buzdygan działa na wszystkie Twoje postacie. Zauważ, że jeśli działałby tylko na posiadającą ten moderunek, to nie miał jak by działać, bo w pojedynku możesz używać tylko jednej broni.

2. Buzdygany się nie kumulują - casus Słusznego gniewu - jak się podwajało szablę to rzucenie drugiej kopii tej karty nie wprowadzało żadnej zmiany, modyfikuje się tu wartość nadrukowaną na karcie, a nie zmodyfikowaną.

Awatar użytkownika
robson
Kontaktowanie:

Postautor: robson » 2015-01-23, 14:02

Karty dające plusy do szabli (czy innej cechy) jednak się kumulują... Pewnie trzeba by w erratach albo w AH doprecyzować taką wykładnię.
Znasz-li gdzie Jeziorna?

Wróć do „Cmentarzysko”