VETO! Z OKAZJI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 2010

NairoD
Weteran

Re: VETO! Z OKAZJI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO 2010

Postautor: NairoD » 2010-06-29, 22:40

kajakowski pisze:Czołem!

Dodatkowe warunki: wszyscy gramy na strategii "Rozniesiemy na szabelkach

VETO!!!

Miało byc na wojennej zawierusze :-/

Awatar użytkownika
Slupek
Sobiepan

Postautor: Slupek » 2010-06-30, 08:04

Wojenna zawierucha ma taki minus, że można zrobić na niej także oddziałówkę, a jeżeli połowa graczy będzie miała oddziałówki, a połowa bojówki zwykłe to chyba nie będzie zbyt dużej interakcji... :-/
"There are two kinds of people in the world, my friend. Those who have a loaded gun and those who dig. You dig. "

Awatar użytkownika
Lelen
Legenda

Postautor: Lelen » 2010-06-30, 08:28

Z szabelkami jest ten problem, że np. w moim wypadku Osmanowie nie mają zbyt wielu postaci P-kowych i N-kowych, a na pewno nie takich, które nadają się do walki :-| może dodatek coś zmieni jak wejdzie. Również chętnie pośmigałbym na Wojennej, ale jak się zdążyłem zorientować, niewiele osób w Warszawie gra na wojsku :-?

Może faktycznie dopuścić do turnieju Wojenną, naturalnie bez Ojczyzny.
Często pro­wadzę z sobą długie roz­mo­wy i jes­tem przy tym tak mądry, że cza­sami nie ro­zumiem ani jed­ne­go słowa z te­go, co mówię
Oscar Wilde

Awatar użytkownika
Bukowski
Sławny

Postautor: Bukowski » 2010-06-30, 10:30

Zdecydujcie się. jeśli będzie to wojenna zawierucha to biorę dwór, jeśli tylko szablki to Awa.
Nierarytasowych figtherów mają tylko Wiśniowieccy, więc nie ma co narzekać na poszkodowanie własnej talii.
"Moi drodzy Amerykanie! Mam przyjemność zakomunikować wam dzisiaj, że podpisałem ustawę, która raz na zawsze wyjmie Rosję spod prawa. Za pięć minut zaczynamy bombardowanie."
Ronald Reagan 1984

NairoD
Weteran

Postautor: NairoD » 2010-06-30, 14:49

No ja serdecznie Wacpanne zapraszam. Co do talii na szablach to jak zwykle niekonwencjonalnie nimi zagram :mrgreen:

Awatar użytkownika
Pastor
Sławny

Postautor: Pastor » 2010-06-30, 14:59

Ja również jestem za szabelkami.

Pozdrowienia z nad morza ;-)
"Ten, który nigdy marszałkiem nie zostanie"

Awatar użytkownika
furion
Vetomaniak

Postautor: furion » 2010-06-30, 14:59

Jeśli Sosna pozwoli i da wolne , to się zjawię, myślę ze te dwie strategie są sobie bliskie, tu i tu walczymy , byłbym za obiema,być może większe zainteresowanie wśród graczy taka propozycja by wzbudziła.
Człowiek człowiekowi ...człowiekiem

NairoD
Weteran

Postautor: NairoD » 2010-06-30, 16:14

furion pisze:Jeśli Sosna pozwoli i da wolne , to się zjawię, myślę ze te dwie strategie są sobie bliskie, tu i tu walczymy , byłbym za obiema,być może większe zainteresowanie wśród graczy taka propozycja by wzbudziła.

Ja był bym jednak za jedną strategią. Dlaczego?

Przypuśćmy ze trafiaja na siebie dwie talie, bezpostaciowa na oddziałach i talia na szabelkach. Zero interakcji, sznase na agitacje bojówka ma małe (postacie z wysoką szablą mają na ogół takze wysoką lafę wystawienia). Oddziały (zwłaszcza te tanie) w połączeniu z Forpocztą na Pkowych i Nkowych ziemiach oraz jednej lub dwoch Rkowych wsysają gigantyczne ilości kresek :mrgreen: Od biedy dołączamy do zestawu kramazynów z możliwością zapodania soli tej ziemi aby nie przedluzac agonii przeciwnika ;-)

Awatar użytkownika
Jinxed Goli
Weteran

Postautor: Jinxed Goli » 2010-07-01, 09:22

Ja jestem za Szabelkami.

IMHO ta strategia bardziej pasuje do okazji, a Wojenną Zawieruchę zostawcie na Monte Cassino, albo Falaise ;-) .
"Expect the unexpected."

Awatar użytkownika
Lelen
Legenda

Postautor: Lelen » 2010-07-01, 11:49

Znaczy z tym Monte Cassino mamy czekać do 19 maja? :evil:

No to w takim razie obstalujmy turniej na Wojennej/Najjaśniejszej/Ojczyźnie (niepotrz. skreślić) gdzieś w okolicach 11 listopada, czyli Święta Niepodległości Polski? ;-)
Często pro­wadzę z sobą długie roz­mo­wy i jes­tem przy tym tak mądry, że cza­sami nie ro­zumiem ani jed­ne­go słowa z te­go, co mówię
Oscar Wilde

Awatar użytkownika
furion
Vetomaniak

Postautor: furion » 2010-07-01, 14:23

NairoD pisze:
furion pisze:Jeśli Sosna pozwoli i da wolne , to się zjawię, myślę ze te dwie strategie są sobie bliskie, tu i tu walczymy , byłbym za obiema,być może większe zainteresowanie wśród graczy taka propozycja by wzbudziła.

Ja był bym jednak za jedną strategią. Dlaczego?

Przypuśćmy ze trafiaja na siebie dwie talie, bezpostaciowa na oddziałach i talia na szabelkach. Zero interakcji, sznase na agitacje bojówka ma małe (postacie z wysoką szablą mają na ogół takze wysoką lafę wystawienia). Oddziały (zwłaszcza te tanie) w połączeniu z Forpocztą na Pkowych i Nkowych ziemiach oraz jednej lub dwoch Rkowych wsysają gigantyczne ilości kresek :mrgreen: Od biedy dołączamy do zestawu kramazynów z możliwością zapodania soli tej ziemi aby nie przedluzac agonii przeciwnika ;-)

no ale kto Ci każe tak grać :?: :?: Co to za argument :?: :?: To wolność w wyborze, a nie nastawianie sie na typowe granie, to ma być przyjemne...czy chcesz grac na oddziałach , a ktoś na postaciach , ja apeluje o tylko o danie większej możliwości różnych sposobu gry ...no ale możne niepotrzebnie, bo jak nie przyjadę to mój głos tylko zaburzy opinie Marszałka Koronnego
Człowiek człowiekowi ...człowiekiem

NairoD
Weteran

Postautor: NairoD » 2010-07-01, 16:20

Norbertos bardzo bym chciał zebyś był (jak Cie sosna nie puści to mu wrzucimy kluczyki do samochodu i zatzraśniemy tylko ze tym razem w samych majtach bedzie a i nie omieszkamy go np do kampinosu wywiezdz).

Ja gram jak chce a nie jak mi kaza. Ludzie grając ze mną nie lubią własnie tego braku interakcji (wiekszość rzeczy im na rekach lezy bo postaci brak). Ale to da rade zrobic na wszystkim :mrgreen:

Jerzy Szeja
Honorowy Marszałek Veto

Postautor: Jerzy Szeja » 2010-07-02, 20:16

Szkoda, że termin przypada mi na wyjazd :-( Rok temu grało się w tym formacie (mało eRek i "Na szabelkach") znakomicie!
Termin już sztywny, jak rozumiem?

kreska pisze:Jeżeli każdy głos się liczy, a jest duże prawdopodobieństwo, że będę wtedy w stolicy, to ja byłabym za szabelkami, gdyż ponieważ je akurat znam ;-)
Dziękuję za uwagę, p.

Kreska: typowo nie bywasz w stolicy za często?
Pytam, bo znajoma ma identyczny nick.

NairoD
Weteran

Postautor: NairoD » 2010-07-02, 20:48

kreska pisze:
Jerzy Szeja pisze:
Kreska: typowo nie bywasz w stolicy za często?
Pytam, bo znajoma ma identyczny nick.

raczej nie znamy się jeszcze. W Warszawie jestem mniej więcej raz w miesiącu.

To daj znać jak będziesz. Z chęcią zagram :mrgreen:

NairoD
Weteran

Postautor: NairoD » 2010-07-02, 23:05

A do kiedy jeś łaska? Z chęcią zagram w Veto z Waćpanną :-)

Wróć do „Mastery przed 2011”