Weekendowe granie

Moderatorzy: PTS, robson

Awatar użytkownika
Trampon
Vetomaniak

Re: Weekendowe granie

Postautor: Trampon » 2017-11-30, 16:55

Jeszcze nie na 100% ale spróbuję podejść (mieliśmy wyjechać na weekend ale zapewne nie wyjedziemy).

Młodszy junior byłby zachwycony gdyby były głównie bojówki :-)
"Zwalczcie tę chuć! (taa jeeest!!!), innych zadań przed Wami jest siła
Musicie knuć - (musimy knuć!), jak tu pozbyć się Ra-dzi-dzi-wił-ła!"
oryginal tutaj

MichalM
Członek Rady Marszałkowskiej

Postautor: MichalM » 2017-11-30, 17:10

Panowie pozwolą, przysiądę się i ja ;-)

MichalM
Członek Rady Marszałkowskiej

Postautor: MichalM » 2017-12-03, 00:24

Ach cóż to był za turniej! Ostatecznie do zmagań o tytuł (I)nterlokutorowego (M)istrza (P)aradoxu :lol: zasiedliśmy w sześć osób. Ze względu na wagę wydarzenia rozegraliśmy 5 rund ;-) wystartowaliśmy o 11.30, a zakończyliśmy ok. 16.20. Grało się świetnie, szacunek dla Interlokutora za przyjazd! Dzięki wszystkim za gry i fajną atmosferę. Zgodnie z apelem Interlokutora talie były raczej nastawione na bitkę, z wyjątkiem Dworu Marka.

Wyniki:
MichalM WIŚ | ROM | 12pkt | 4-0-1 | 8-1
Marco666 DWO | HAB | 12pkt | 4-0-1 | 5-2
Interlokutor WIŚ | --- | 8pkt | 2-2-1 | 2-1
Prztymocl RAD | TAT | 4pkt | 1-1-3 | 2-5
Danisław AWA | HAB | 4pkt | 1-1-3 | 2-6
Żuk.owski DWO | ROM | 3pkt | 1-0-4 | 2-6
Wyniki wrzucę w apkę jak tylko ogarnę notatki i przygotuję się psychicznie na zmagania z tym potworem ;-)

Z samych gier:
- Prztymocl - udany debiut w Vetowym światku ;-) grał na pożyczonych Radkach i radził sobie całkiem, całkiem. Zabolało, gdy w 2 czy 3 rundzie Gorzka sól skasowała Wołodję. Co ciekawe, w grze z Markiem "ustrzelił" Rakoczego ;-)
- Interlokutor - nie udało mi się wziąć rewanżu za zeszłoroczną porażkę, dobrze zacząłem, miałem przewagę, ale zachciało mi się walczyć, mimo, że mogłem spokojnie dalej agitować mając jedną postać i możliwość odznaczenia jej trzy razy. Cóż, okazało się, że mam o jeden sztych za mało ;-) i to był początek końca
- Danisław - starałem się ubijać kompanionów zanim się rozlezą po całym stole ;-)
- Żuk - dobranie-marzenie: Ursu+Wierszułł+System fortyfikacyjny+Wybuch ;-) świetny zestaw na start zmagań z inną bojówką ;-)
- Marco666 - obaj mieliśmy słabe dobrania, na szczęście okazało się, że Marek gorsze ;-)

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za spotkanie i do zobaczenia w styczniu ;-)
PS Wrzućcie zdjęcia ;-)

Wróć do „Mazowsze”