Wroclaw - termin grania

Moderatorzy: wodzu, Warhapper

Awatar użytkownika
wodzu
Charakternik

Wroclaw - termin grania

Postautor: wodzu » 2012-03-19, 18:10

Osobny temat bo temat wazny. Na razie jestem jedyna osoba we Wroclawiu, ktora moze organizowac granie we Wroclawiu respektowane przez Kuznie. Mam nadzieje, ze wkrotce to sie zmieni(warhapper, Stopy Metali - do roboty!). Niestety, nie gospodaruje odpowiednia iloscia czasu, by zapewniac cotygodniowe spotkania z Vetem. Optymalnie dla mnie byloby sie spotykac dwa razy w miesiacu(oczywiscie na polu oficjalnym, miedzy soba grajcie ile wlezie :) )

Dodatkowo - miejscowka. Bolter to miejsce dobre i goscinne, jednak pora i dzien tygodnia, w jaki gramy blokuje niektore osoby(zglaszaly sie na forum Boltera, ze piatek o 16 to straszna pora dla pracujacych) zmusily mnie do zastanowienia nad zmiana miejsca na inne tak, bysmy chocby czasami byli otwarci na inne osoby, mogace grac tylko wieczorami. Perun moze zalatwic przestronna sale w akademiku na Tekach, gdzie spokojnie moznaby grac nawet i cala noc.

Co Wacpanowie na to? Jakie terminy sa dla Was odpowiednie ?
Mąż i ojciec :-D

Awatar użytkownika
Totai_Cv7
Weteran

Re: Wroclaw - termin grania

Postautor: Totai_Cv7 » 2012-03-29, 20:49

Jeśli chodzi i późne granie to mi pasuje piątek i/lub sobota, ewentualnie wtorek.

Wróć do „Dolny Śląsk”