Veto w Poznaniu

Moderator: Notolol

Awatar użytkownika
duckingman
Sławny

Re: Veto w Poznaniu

Postautor: duckingman » 2012-09-25, 20:55

Po dzisiejszej akcji ze strony sklepu Cube pozostalo tylko 10 zestawow do turnieju zegnajacego Rebajlow. Nadal jest jeszcze wiele wolnych miejsc wiec spokojnie dla kazdego powinno starczyc boosterow :D

Postanowilem jako bonus, jesli przeglosowane zostanie granie bez sztychow, dorzucic kazdemu karte elekta z dodatku Krwii/W Niewoli. Tak wlasnie rok temu sie gralo w drafty Rebajlow gdzie wydawca dawal kazdemu graczowi okazyjna karte uniwersalnego elekta :)

Awatar użytkownika
duckingman
Sławny

Postautor: duckingman » 2012-09-26, 21:13

Poszukuje enkowego Melchiora Sawickiego z dodatku W Niewoli. Gdyby ktos go mial jestem gotowy wymienic sie za dowolna inna enke jaka posiadam i nie uzywam.

Awatar użytkownika
Kuchar
Vetomaniak

Postautor: Kuchar » 2012-09-26, 21:57

Mam przyniose ci we wtorek

Awatar użytkownika
duckingman
Sławny

Postautor: duckingman » 2012-09-28, 15:36

Juz siedem pewnych osob zglosilo sie na pozegnalny turniej z Rebajlami (plus 1 jeszcze sie zastanawiajaca :D). Zostaly jeszcze tylko 2 miejsca!!!

Jutro oglosze zasady obowiazujace na tym drafcie. Voucherow na pewno nie bedzie. Sztychow tez nie (aczkolwiek kazdy uczestnik zestaw sztychow otrzyma do wykorzystania w innych grach), za to beda Elekci ode mnie :D

Awatar użytkownika
duckingman
Sławny

Postautor: duckingman » 2012-09-30, 18:08

Zasady draftu inaczej niz orginalnie (staralem sie jak najwierniej odtworzyc zasady z sezonu WiP choc nie bylo to latwe bo dokumentacja sie nie zachowala :/):

1. Za zabicie postaci nie ma dodatkowej kreski
2. Nie mozna w pojedynku zagrac kopi niepospolitej postaci jako ciecia +3 do szabli
3. Nie mozna w czynie odrzucic kopi niepospolitej postaci obecnej na stole
4. Pospolici nie moga agitowac
5. Za pokonanie pospolitych nie ma dodatkowej kreski
6. Karta "frakcji" jest identyczna jak obecnie obowiazujaca (11/+4)
7. Oddzialy mozna wystawiac tylko na ziemiach, a ze ziem nie ma w Rebajlach to oddzialy sa calkowicie niegrywalne w tym formacie (oraz wszelkie inne karty dotyczace oddzialow)
8. Kazdy uczestnik drafta moze (ale nie musi) dolozyc do swojej talii elekta jakiego ode mnie otrzyma (pochodzacego z dodatku Krwii lub W Niewoli bo sa identyczni)
9. Uczestnicy pomimo otrzymania sztychow jakie dolaczyl wydawca do tego drafta nie moga dolaczyc ich do skladanej przez siebie talii

To tyla. Mam nadzieje ze wszyscy uczestnicy beda sie tak dobrze bawili przy tym drafcie jak dawniej bawilismy sie przy nich z Tegesem jak scena poznanska dopiero sie rodzila :D

Awatar użytkownika
duckingman
Sławny

Postautor: duckingman » 2012-10-04, 16:49

Najblizsze turnieje:

09.10.2012 17:00
Format: Kwarciany Klasyczny
Sezon: SiD - Rozszerzony
Minimalnej liczby kart w kredensie: 60 kart (max 3 kopie kazdej karty)
Gramy do dwoch zwyciestw w meczu lub do uplywu czasu na mecz
Koszt turnieju: rownowartosc boostera
Nagrody: Redraft boosterow uzyskanych za wejsciowki plus okazyjski od wydawcy (ktorych nie mam wiec pewnie wrecze je w pozniejszym terminie :/)

PREMIERA SPISKOWCOW!!!!!!!
13.10.2012 - sobota. Szczegoly w osobnym watku.

Awatar użytkownika
duckingman
Sławny

Postautor: duckingman » 2012-10-04, 16:50

Kuznia rzucila na nagrody dla zwyciezcy drafta Lesny wykrot. W pazdzierniku i tak sa spore wydatki zwiazane z premiera wiec proponuje pierwszego drafta zrobic 6 listopada. Prosze o info kto jest chetny do wziecia w nim udzialu. Jesli nie zbierze sie 6 chetnych draft nie odbedzie sie.

Lepionek

Postautor: Lepionek » 2012-10-10, 16:07

Witam!
Przepraszam, że piszę tak poza tematem ale chciałbym spytać czy ktoś chciałby ze świerzakiem zagrać? Posiadam karty nowego sezonu z jedynie paroma kartami z nowego dodatku. Czy ktoś byłby chętny?

Awatar użytkownika
Arto
Sobiepan

Postautor: Arto » 2012-10-10, 16:45

Odezwij się do mnie na PW. Mam wszystko co potrzeba. Teraz w niedzielę miałbyś czas?
"Raz maty rodyła!"

Awatar użytkownika
duckingman
Sławny

Postautor: duckingman » 2012-10-10, 16:49

Lepionek pisze:Witam!
Przepraszam, że piszę tak poza tematem ale chciałbym spytać czy ktoś chciałby ze świerzakiem zagrać? Posiadam karty nowego sezonu z jedynie paroma kartami z nowego dodatku. Czy ktoś byłby chętny?

Jesli jestes w Poznaniu to Twoj wpis jest jak najbardziej w temacie :D Wydaje mi sie, ze ja Arto, lub Kuchar jestesmy wstanie znalesc czas by z Toba zagrac. Zapraszam Cie tez serdecznie na premiere nowego dodatku ktora odbedzie sie w najblizsza sobote w sklepie Cube na Katowickiej. Szczegoly masz podane w innym watku tego dzialu. Za 66 zl zdobedziesz 67 nowych kart ktorymi bedziesz mogl wzmocnic swoj deck. Pozatym nigdzie nie zdobywa sie tak szybko doswiadczenia jak na turniejach.

Awatar użytkownika
Ikarus
Legenda

Postautor: Ikarus » 2012-10-10, 16:56

Lepionek pisze:Witam!

No nie z takim świeżakiem :mrgreen: Pierwsze granie już masz za sobą :-D Pamiętam Cię z Warszawy przychodziłeś z piękną dziewczyną o imieniu Zuzanna :mrgreen:
Nie śpię, bo trzymam kredens.

Awatar użytkownika
Arto
Sobiepan

Postautor: Arto » 2012-10-10, 17:05

Pozwolę sobie dodać, że jestem mistrzem w szkoleniu dziewczyn. Zwłaszcza tych ładnych :-D
"Raz maty rodyła!"

Lepionek

Postautor: Lepionek » 2012-10-10, 18:19

Co ciekawe Zuza do mnie przyjeżdża, ale nie wiem czy mnie na razie stać na premierę. Zacząłem studia dopiero i jeszcze nie ogarnąłem do końca wydatków. W niedzielę chętnie się umówię na jakąś grę ale tak dopiero po 14 bo Zuzę odprowadzam na dworzec. Tak świetnie pamiętam grę w Altdorfie gdzie nas rozjechano.

Awatar użytkownika
Kuchar
Vetomaniak

Postautor: Kuchar » 2012-10-10, 18:36

Lepionek ty sobie nie myśl ale ja cię pamietam z Altdorfu ^^ Jak coś pisz na PW czas zawsze się znajdzie ^^

Awatar użytkownika
duckingman
Sławny

Postautor: duckingman » 2012-10-10, 20:50

Lepionek pisze:Co ciekawe Zuza do mnie przyjeżdża, ale nie wiem czy mnie na razie stać na premierę. Zacząłem studia dopiero i jeszcze nie ogarnąłem do końca wydatków. W niedzielę chętnie się umówię na jakąś grę ale tak dopiero po 14 bo Zuzę odprowadzam na dworzec. Tak świetnie pamiętam grę w Altdorfie gdzie nas rozjechano.

Granie w premierowce pozwala pozyskac troche taniej boostery najnowszego dodatku (cena sklepowa to 13,00 zl, a na premierze w Poznaniu za booster zaplacisz max 11 zl). Tak wiec sie jeszcze zastanow czy nie warto przyjsc w sobote na turniej z dziewczyna jako kibicka :D

Ja w przyszlym tygodniu (poczynajac od tej niedzieli) odpadam bo przyjezdza do mnie rodzinka w odwiedziny (w sumie to bardziej odwiedzaja moje dzieci :D).

Wróć do „Wielkopolska”