Antonow, jego kreski i retoryka

Mr_Dzemik

Antonow, jego kreski i retoryka

Postautor: Mr_Dzemik » 2012-08-29, 08:58

Obrazek

Aleksiej Antonow, jak każdy widzi, ma bazową/wydrukowaną/niezmodyfikowaną cechę kreski 0

W związku z tym:
- Gdy usuniemy go z gry Pompą, to nie zaznaczamy żadnej postaci, ani nie dobieramy kresek, bez względu na liczbę znaczników na nim.
- Gdy Antonow przyjmie pojedynek i zagramy retorykę, to jego kreski w pojedynku będą wynosiły 0, bez względu na liczbę znaczników na nim.

Mam rację? (oby nie :-P )

Kolejna sprawa
"Wartość cechy Kreski jest równa liczbie znaczników na jego karcie." - nigdzie nie zostało napisane, że dotyczy to tylko znaczników, które otrzymuje wchodząc do gry. Jest to przeoczenie, czy celowo znaczniki -/+ do szabli, agitacji i zmęczenia zwiększają jego kreski?

Mam jeszcze pytanie dotyczące retoryki
Obrazek

Jeśli moja postać ma bazowo 1 kreskę i odrzucając kreski zwiększę ją do 4, a mimo to przegram pojedynek, to zwycięzca zabiera mi 1 czy 4 kreski?

EDIT: I jeszcze raz Antonow ;P
Wystawiam go, a w puli są tylko 2 kreski. Mogę położyć na nim od 0 do 2 znaczników, czy nadal od 0 do 4?

Awatar użytkownika
Ksch
Legenda
Kontaktowanie:

Re: Antonow, jego kreski i retoryka

Postautor: Ksch » 2012-11-14, 21:36

Sprawa ta została ustalona decyzją RS: Aleksiej Antonow Szpieg Moskwy - jego bazowa cecha kreski równa się liczbie znaczników na tej karcie. Jest ona ustalana poprzez zdolnoś.c wyzwalaną, która wyzwala się gdy Antonow wchodzi do gry. W związku z tym działają na niego karty takie jaka Kwinta czy Retoryka

Wróć do „Startery”